fb ag a

ПРО НАС

       Свій шлях у будівельній галузі наша компанія почала в 1995 році. Тоді було зареєстровано перше підприємство і отримані ліцензії на проведення будівельно-монтажних робіт. Спочатку діяльність компанії була зосереджена в галузі оздоблювальних робіт, потім наші фахівці розширили спектр будівельних послуг до реконструкції та надбудови, а також капітального будівництва. Наше підприемство має всі необхідні ліцензії, свідоцтва, дозволи та технічні можливості реалізувати проект "під ключ".

     За багаторічний досвід ТОВ "СТРОЙ СІТІ" було зведено цілий ряд об'єктів громадського, складського і торговельного призначення у великих містах України: Києві, Одесі, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Львові, Івано - Франківську, Кременчуці та інших. Накопичений досвід роботи, дозволяє нам виконувати повний комплекс будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт.

    Ми  піклуемося про свою репутацією, на всі виконані будівельні роботи, надаються гарантійні зобов'язання.

ЧОМУ МИ

  • Організація проекту "під ключ". Вам не потрібно витрачати час на пошук проектувальників, дизайнерів, підрядників, купівлю та доставку строіматеріалыв та організацію будівельного процесу і багато іншого, ми можемо реалізувати Ваш проект в комплексі.
  • Реалізація проектів по всій території Украіни. Якщо Ви запланували розвиток свого бізнесу в інших містах України, ми можемо організувати реалізацію  проекту з виїздом керівного складу.
  • Ми надаемо гарантійні зобовязання на свої роботи.

ДОКУМЕНТИ КОМПАНІЇ